MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 9255040
*
nr 925 5040
Kökspall
50-tal, AWAB
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 19:02:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/11 12:51:24
1
500 kr
3/11 18:37:54
2
600 kr
3/11 19:01:27
3
700 kr
12/11 19:36:54
4
Vinnande bud
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: awab karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:07
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:12
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:50
-
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:57
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:36
*
Kökspall
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5040
Kökspall
50-tal, AWAB
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/11 12:51:24 | 1 | 500 kr |
3/11 18:37:54 | 2 | 600 kr |
3/11 19:01:27 | 3 | 700 kr |
12/11 19:36:54 | 4 | Vinnande bud |
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: awab karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:07 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:12 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:50
-
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:57 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:59 -
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:36